Skausmingas Molėtų “Ežerūno” savaitgalis

Molėtų „Ežerūnas“ komandai VIII Mezon-NKL savaitgalis susiklostė nesėkmingai. Prieš lentelės kaimynus

buvo pralaimėtos abi savaitgalio varžybos: penktadienį namuose 76-92 nusileista Telšių „Telšiai“

komandai, šeštadienį principinėje dvikovoje 101-85 teko pripažinti Vilniaus „Perlas“ pranašumą.

Penkradienio varžybas Molėtų komanda pradėjo vangiai ir užleido priešininkus į priekį. Pirmo kėlinio

eigoje pavyko atsitiesti ir molėtiškiai kėlinį baigė būdami vieno metimo atsumu (20:22). Antrajame

kėlinyje vyko lygi kova ir pirmoji varžybų pusė pasibaigė 38:42. Nors III kėlinyje didelių problemų puolime

nebuvo, bet „Ežerūnui“ vis nepavykdavo apsiginti ir gan legvai taškus rinkę „Telšiai“ pabėgo į priekį,

kėlinį baigdami turėdami 12 taškų pranašumąd (58:70). Ketvirtasis kėlinys per daug nesiskyrė nuo visų

varžybų – Molėtams taip ir nepavyko pakeisti varžybų eigos. Turrnyrinės lentelės prasme skaudus

pralaimėjimas rezultatu 76:92. Verta paminėti, kad vangi „Ežerūno“ gynyba Telšių ekipą privertė suklysti

tik 3 kartus, taip pat pawstebėtina, kad Molėtai prasižengė tik 12 kartų ir tik viename kėlinyje turėjo

peržengę 4 komandinių pražangų ribą. Rezultatyviausiai Molėtų komandoje žaidė Marius Pociukonis 18

tšk., 16 pridėjo Karolis Lukošiūnas.

Šeštadienio varžybose „Ežerūno“ startas buvo 0:10. Lėtai pradėję varžybas ir molėtiškiai nepateko į

nokdauną- kaip ir penktadienį- išlygino žaidimą ir po dviejų kėlinių atsiliko rezultatu 54:50. Šį kartą

lentingu kėliniu buvo paskutinis ketvirtis. Kėlinio pradžioje atsilikdami 78:75, puse kėlinio tęsė lygią kovą.

Tačiau kelios nesėkmingos atakos puolime, nesusišnekėjimas gynyboje ir jaunieji „Perlo“ krepšininkai

nutolo nepavejamai. Rungtynės baigėsi 101:85. Achilo kulnu vėl tapo atkovoti kamuoliai ir nesklandi

gynyba. Kova po krepšiais pralaimėta 26-39, o į savo krepšį praleistas net 101 taškas. Rezultatyviausiai

žaidė Karolis Lukošiūnas 18 tšk., Jonas Zakas 17 tšk. Arnas Adomavičius 15 tšk.

Gynybą ir atkovoti kamuoliai tampa ryškia Molėtų „Ežerūno“ problema, neleidžianti iškovoti daugiau

pergalių. Pažymėtina, kad penkiose iš šešių laimėtų varžybų „Ežerūnas“ laimėjo ir kovą po krepšiais.

Laimėtose varžybose „Ežerūno“ komanda vidutiniškai praleisdavo po 73 taškus, tuo tarpu pralaimėtose

po 89,6 taškus.

Po nesėkmių Molėtų „Ežerūno“ treneris Gintautas Vileita sakė:

„Iš praeitos savaitės sėkmingų varžybų nepasimokėme. Labai liūdna, kad savų žiūrovų akivaizdoje

neparodėme kovos prieš Telšių „Telšiai“ komandą. Abi savaitgalio varžybas žaidėmė blogai gindamiesi.

Visiškai nevykdėme , ką buvome sutarę prieš varžybas. Kiekvienoje atakoje klysdavo tai vienas žaidėjas,

tai kitas, o kartais net keli. Nesugėbėjau vyrų nuteikti ir išsireikalauti to, ką buvome sutararę. Prisiimu

visą atsakomybę už šiuos pralaimėjimus“

Naudingiausiai šio savaitgalio rungtynėse žaidė Marius Pociukonis ir Ignas Lukošius po 15 n.b., Arnas

Adomavičius rinko po 14,5 n.b.

Šį antradienį Molėtų “Ežerūnas“ savo sirgalių akivaizdoje draugiškom varžybom priims Utenos

„Juventus“ komandą. Nepraleiskite progos pamatyti šią dvikovą. Renginys – nemokamas.

Ateinantį savaitgalį Molėtų krepšininkų namuose laukia dvikova su Šakių „Vytis“ krepšininkais, varžybos

vyks penktadienį 18:00 val. Šeštadienį komanda keliaus į Klaipėdą ir susikaus su vietos „Akvaservis-

Neptūnas-2“ komanda. Molėtų „Ežerūno“ krepšininkai laukia Jūsų palaikymo. Kartu mes stipresni!