Sėkmingas „Ežerūno“ savaitgalis

IV-asis Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) savaitgalis Molėtų „Ežerūnui“ buvo ir vėl sėkmingas–
iškovotos dvi pergalės. Penktadienį namuose įtemptoje dvikovoje nugalėta „Palangos“ komanda. Nors
pradžia žadėjo lengvesnę mačo baigtį, trečiajame kėlinyje skirtumas buvo ištirpęs tik iki vieno taško.

Tuomet iniciatyvos ėmėsi patyrę „Ežerūno“ vedliai Marius Pociukonis ir gimtadienį tą dieną šventęs
Raimundas Ambrulaitis, kurie leido susikrauti saugesnę persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:81
(29:15 22:24 19:25 17:17) Rezultatyviausiai „Ežerūno“ gretose rungtyniavo 18 taškų pelnęs Arnas
Adomavičius ir 18 taškų surinkęs Karolis Lukošiūnas.

Šeštadienį Molėtų „Ežerūnas“ keliavo į Mažeikus, kur su vietos „Ereliais“ nuo pat pirmų minučių žaidė
taškas į tašką ir po II kėlinių turėjo tik trijų taškų persvarą. Antroje susitikimo dalyje solidžiau žaidę
Molėtiškiai po truputį didino pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 62:76. Rezultatyviausiai „Ežerūno“
gretose žaidė Karolis Lukošiūnas pelnęs 24 ir Jonas Zakas pridėjęs 16.

Po pergalingo savaitgalio Molėtų „Ežerūno“ treneris Gintautas Vileita sakė:

„Kaip ir II savaitę turėjome kokybiškas treniruotes ir tai vėl gi atsispindi šio savaitgalio rezultatuose. Labai
džiaugiamės, kad po praeitos savaitės sugebėjome mobilizuotis ir įrodyti sau, kad galime žaisti geriau ir
išškovoti pergales. Prie pergalių prisidėjo ir po traumos grįžęs Karolis Lukošiūnas, tai tik įrodo, kokie
svarbūs yra visi komandos žaidėjai“. Treneris juokavo, kad komanda gimtadienio proga norėjo
padovanoti „Ežerūno“ senbuviui ir kapitonui Raimundui Ambrulaiėiui pergalingą savaitgalį.

Naudingiausiai šio savaitgalio rungtynėse žaidė komandos kapitonas Raimundas Ambrulaitis, rinkęs po
21 naudingumo balą, jaunasis Arnas Adomavičius rinko po 19,5 naudingumo balų. Jonas Zakas taip pat
buvo naudingas vidutiniškai pridėjo po 19 naudingumo balų.

Ateinantį savaitgalį Molėtų krepšininkų laukia išvyka į Kauną, kur penktadienį 18 val. susitiks su KTU
krepšininkais. Šeštadienį „Ežerūno“ krepšininkai namie priims Joniškio krepšinio klubą „Delikatesas“. Šių