Molėtų „Ežerūnas“ II NKL varžybų ratą pradėjo pergale prieš čempionus

Su VII-aja NKL savaite baigėsi I NKL varžybų ratas ir prasidėjo II-asis. Molėtų „Ežerūnas“
pirmąjį ratą užbaigė pralaimėjimu Marijampolėje 99:95, taip po 13 varžybų turėdami 5 pergales
ir 8 pralaimėjimus. Tačiau antrasis ratas prasidėjo džiuginančia pergale rezultatu 87:68 prieš tą
pačią Marijampolės „Sudūva-Mantinga“ komandą. Abiejų rungtynių eiga buvo panaši:
„Ežerūnas“ baudė marijampoliečius taikliais metimais iš toli ir didžiąją varžybų dalį laikė
iniciatyvą savo rankose. Deja, pralaimėtame mače kelis kartus nutolę molėtiškiai neišlaikė
turėtos persvaros. Likus vos porai minučių „Ežerūnas“ dar turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau
Marijampolės ekipa parodė čempionišką charakterį ir įrodė savo pranašumą. „Ežerūnui“ koją
pakišo 19 padarytų klaidų ir 19 Marijampolės „Sudūva-Mantinga“ komandos atkovotų kamuolių
puolime. „Ežerūnas“ šiame mače iš 26 tritaškių pataikė 13 (50 proc. taiklumas). Rezultatyviausi
krepšininkai – Karolis Lukošiūnas 26 tšk., Ignas Lukošius 16 tšk, Arnas Adomavičius, Laurynas
Kirlys ir Marius Pociukonis pelnė po 12 tšk..

Šeštadienį Molėtų „Ežerūnas“, gausiai palaikomas savų sirgalių, tvirtai pradėjo susitikimą ir po I
kėlinio 24:20 pirmavo prieš savo varžovus. Antrajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ persvėrė
rezultatą 40:42. Tačiau po ilgosios pertraukos „Ežerūnas“tęsė agresyvų žaidimą puolime ir
išprovokavo keletą svarbių pražangų, sumažinusių Marijampolės ekipos rotaciją. „Ežerūno“
krepšininkai išliko energingi ir ketvirtajame kėlinyje, įdėję dideles pastangas gindamiesi ir
kavodami dėl kamuolių po savo krepšiu, susikrovė dviženklę persvarą, kuri galutinai palaužė du
metus paeiliui čempionais tapusius Marijampolės „Sudūva-Mantinga“ krepšininkus. Rungtynės
baigėsi Molėtų komandos naudai 87:68. Daugiausiai taškų „Ežerūno“ komandoje pelnė Marius
Pociukonis iš žaidimo atakavęs krepšį 88 proc. taiklumu (7/8metimai). Laurynas Kirlys pridėjo
18 tšk., Karolis Lukošiūnas 13 tšk, o Raimundas Ambrulaitis 12 tšk.

Po savaitgalio varžybų Molėtų “Ežerūno” treneris buvo patenkintas komandos rezultatu:
“Treniruočių prasme turėjome gerą savaitę. Daug laiko skyrėmė fizinio parengimo treniruotėms.
Todėl iš teigiamos pusės kažkiek nustebino, kad dauguma žaidėjų pilnai atsigavo iki varžybų
savaitgalio. Nors Jonas Zakas nespėjo pilnai atsistatyti po krūvių, tačiau džiaugiuosi, kad jis
atrado jėgų ir valios daryti tai, kas naudinga komandai. Anksčiau jis rinkdavo taškus pats, o
savaitgalio varžybose koncentravosi į kitus žaidimo aspektus. Kiti vyrai žaidė fantastiškai;
Marius Pociukonis, Karolis Lukošiūnas buvo lyderiais abi dienas, Ignas Lukošius puikiai sužaidė
pirmąjį susitikimą, o Laurynas Kirlys buvo puikus antrajame, pergalingame susitikime. Džiugina
ir nuolatos kovojantis Raimundas Ambrulaitis.. Pergalė prieš Ryčio Vaišvilos auklėtinius yra
nuostabi dovana “Ežerūno” fanams, kurie ir vėl puikiai palaikė savo komandą. Ateikit ir
palaikykit mus toliau, mums Jūsų reikia”

Antrą savaitgalį iš eilės naudingiausi žaidėjai: Marius Pociukonis vidutiniškai rinkęs po 19,5
naudingumo balų, Karolis Lukošiūnas rinko po 19 naudingumo balų. Verta paminėti ir
Raimundą Ambrulaitį su vid. 17 naudingumo balų.