NKL čempionatą Molėtų „Ežerūnas“ pradėjo dviem pralaimėjimais

Penktadienį, spalio 6 d. Molėtų „Ežerūnas“ pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionatą rungtynėmis išvykoje prieš Šakių „Vytį“. Be traumą baigiančio išsigydyti Tautvydo Paliukėno ir sirguliavusio Mariaus Pociukonio rungtyniavę molėtiškiai nesugebėjo bent kiek rimčiau pasipriešinti varžovams ir nusileido rezultatu 100:62. Nuo pat pradžios solidžią persvarą įgiję Šakių krepšininkai „Ežerūną“ pranoko visose statistikos kategorijose. Molėtų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Jonas Zakas (24 tšk.) ir Karolis Lukošiūnas (11 tšk., 4 atk. k.). „Vyčio“ gretose rezultatyviausi buvo Edvinas Jezukevičius (19 tšk.), Paulius Beliavičius (12 tšk.) ir Karolis Babkauskas (12 tšk.)

Šeštadienį „Ežerūnas“ savo aikštėje priėmė Klaipėdos „Neptūno – Akvaservis“ ekipą. Vangiai pirmoje rungtynių pusėje rungtyniavę molėtiškiai leido varžovams po dviejų kėlinių susikrauti 16 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė, „Ežerūnas“ suaktyvino gynybą, puolime prabilo Karolis Lukošiūnas, antroje rungtynių pusėje pataikęs 4 tritaškius metimus. Likus žaisti 40 sekundžių komandas skyrė tik 4 taškai, tačiau užtikrinčiau rungtynių pabaigoje rungtyniavę Klaipėdos krepšininkai iškovojo pergalę 81:73.

Rezultatyviausi „Ežerūno“ gretose buvo Jonas Zakas (20 tšk., 4 atk.k.) ir Karolis Lukošiūnas (17 tšk.). „Neptūno – Akvaservis“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Deividas Anužis (12 tšk.).

„Rungtynėse Šakiuose neprilygome varžovams nei vienoje kategorijoje, „Vytis“ buvo galva ar dviem už mus pranašesni. Mūsų komandoje yra 5 žaidėjai, kurie debiutavo NKL čempionate. Jiems tai buvo geras krikštas, po kurio suprato, kad tai nėra Regionų ar Moksleivių krepšinio lyga. Rungtynes prieš „Neptūną – Akvaservis“ pradėjome panašiai Šakiuose, gynyboje buvome neagresyvūs, tačiau džiaugiuosi, kad po ilgosios pertraukos vaizdas pasikeitė. Kai parodėme agresiją gynyboje, tuomet atsirišo rankos ir puolime. Už antrąją rungtynių pusę savo vyrus galiu pagirti, esame procese ir tikiu, kad kiekvieną savaitgalį žaisime vis geriau“ – apie sunkią sezono pradžią kalbėjo vyr. treneris Gintautas Vileita.

Per pirmąsias dvejas rungtynes naudingiausiai Molėtų „Ežerūno“ gretose rungtyniavo Jonas Zakas ir Ignas Lukošius rinkę atitinkamai 20.5 ir 13.5 naudingumo balus.

Spalio 13 d., penktadienį, Molėtų komanda Telšiuose susitiks su „Telšių“ ekipa, o šeštadienį, spalio 14 d., savo aikštėje priims Vilniaus „Perlo“ komandą. Šių rungtynių pradžia – 16 val.