Nesėkmingas Molėtų “Ežerūno” savaitgalis

Molėtų “Ežerūno” krepšininkai praėjusį savaitgalį patyrė du pralaimėjimus. Penktadienį molėtiškiai svečiuose susitiko su Jonavos “Jonavos” krepšininkais. Jau rungtynių pradžioje įgiję nedidelę persvarą šeimininkai kontroliavo visų rungtynių eigą neleisdami “Ežerūno” krepšininkams net pagalvoti apie pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 76:67 skelbė apie šeimininkų pergalę.  Molėtų komanda šį kartą vertėsi be komandos snaiperio Karolio Lukošiūno, kuris negalėjo rungtyniauti dėl achilo uždegimo. Rezultatyviausiai “Ežerūno” gretose rungtyniavo Arnas Adomavičius, pelnęs 18 taškų, ir Jonas Zakas, kurio sąskaitoje 14 taškų.

Šeštadienį Molėtų krepšininkai namuose priėmė Tauragės krepšinio klubo krepšininkus. Nors nuo rungtynių pradžios į priekį įsiveržė svečiai, tačiau kovingi „Ežerūno“ krepšininkai net negalvojo apie pralaimėjimą ir visas rungtynes kvėpavo varžovams į nugarą. Rungtynių pabaigą tiksliau sužaidus labiau patyrusiems svečiams, „Ežerūnas“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 76:85. Rezultatyviausiai mūsiškių gretose rungtyniavo Jonas Zakas, pelnęs 21 tašką, ir Laurynas Kirlys su 13 taškų.

Komandos vyr. treneris Gintautas Vileita buvo nusiminęs dėl krepšininkų nusiteikimo penktadienio varžyboms: „Mane labai nuvylė rungtynės prieš Jonavos komandą. Vyrai po dviejų gerų pergalių praeitą savaitgalį tikriausiai pagalvojo, kad yra labai geri ir atsipalaidavo, o varžovai už tai mus nubaudė. Aikštelėje nusileidome energija, noru nugalėti. Mūsų jaunai komandai tai yra neatleistina. Šeštadienį vaizdas aikštelėje jau buvo kitoks, vyrai buvo labiau motyvuoti. Jeigu būtume taip žaidę Jonavoje, manau, kad būtų buvę daugiau galimybių laimėti rungtynes. Tauragės komandoje surinkti patyrę žaidėjai, todėl žaisti prieš juos nebuvo lengva.“

Naudingiausiai šio savaitgalio rungtynėse žaidė komandos kapitonas Raimundas Ambrulaitis, rinkęs po 25 naudingumo balus per rungtynes, ir Arnas Adomavičius, rinkęs po 19 naudingumo balų.

Ateinantį penktadienį, spalio 27 d., Molėtų krepšininkai namuose susitiks su Palangos „Palangos“ krepšininkais. Šių rungtynių pradžia Molėtų arenoje 18 val. Šeštadienį komandos laukia išvyka į Mažeikius, kur juos priims „Erelių“ krepšininkai. Rungtynės šeštadienį prasidės 16 val.