Nesėkmingas „Ežerūno“ savaitgalis

VI-oji NKL savaitė Molėtų „Ežerūnas“ komandai praėjo nesėkmingai. Klubas abiejose
savaitgalio varžybose turėjo pripažinti priešininkų pranašumą. Penktadienį jaunieji žalgiriečiai į
„Ežerūno“ krepšį įmetė 96 taškus ir laimėjo 96:74, šeštadienį pralaimėta Šilutės „Šilutė“ ekipai
rezultatu 89:98. Nesėkmės tuo nesibaigė, per mačą su „Žalgiris-2“ komanda petį susižeidė
Kristijonas Kirlys, kol kas nėra informacijos apie traumos rimtumą, tad laukiame teigiamų
daktarų išvadų ir jo sugrįžimo į aikštelę.

Molėtų „Ežerūno“ rugtynes su Kauno „Žalgiris-2“ komanda geriau pradėjo pastarieji ir nuo pat
pradžių, atakuodami beveik be klaidų, išsiveržė į priekį. Tačiau greit atsibudęs „Ežerūnas“
skirtumą sumažino ir pasibaigus pirmajam kėliniui rezultatas buvo 23:22. Antrasis kėlinys vyko
taškas į tašką, tačiau geriau kėlinio pabaigą sužaidė jaunieji žalgiriečiai besibaigiant I rungtynių
pusei įsiveržė į priekį 46:38. Po pertraukos „Žalgiris-2“ komanda į aikštę žengė dar tvirčiau:
mažai klydusi puolime per 3 kėlinį perlnė 30 taškų ir prasidedant 4 kėliniui jau turėjo solidžią
persvarą. Visas likusias varžybas greitą varžybų tempą palaikiusi „Žalgirio-2“ ekipa išlaikė
pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. „Ežerūnas“ akivaizdžiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių
kamuolių (41-30), tam įtakos turėjo gana prastas 41 proc. pataikymas iš žaidimo. Komandoje
rezultatyviausiai žaidė Karolis Lukošiūnas ir Jonas Zakas pelnę po 16 tšk., bendrai krepšį
atakavę vid. 39 proc. taiklumu. 15 taškų pridėjo, kur kas taiklesnis tą dieną buvęs, Marius
Pociukonis (56 proc.).

Šeštadienio varžybų pradžia prieš Šilutės “Šilutė” krepšininkus nieko gero nežadėjo. Per 1 kėlinį
praleidę 31 tašką, “Ežerūnas” neatsitiesė ir 2-jame. Rungtynėms įpusėjus šilutiškiai pirmavo
55:35. Antrojoje mačo dalyje „Ežerūnas“ ėmėsi mažinti skirtumą, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje
jie priartėjo 83:89, tačiau svečiai spurtavo 8:4 ir mačo baigtis tapo aiški (97:87).
„Ežerūno“ neišgelbėjo net rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs Karolis Lukošiūnas. 20-
etis krepšininkas per 35 minutes pelnė 31 tašką. Jam puikiai talkino Marius Pociukonis, kuris
buvo per plauką nuo trigubo dublio. Veteranas per 32 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 10
kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Po savaitgalio varžybų Molėtų “Ežerūno” treneris komentavo:
“Sunku laimėti varžybas vidutiniškai praleidžiant po 97 taškus. Puolime priimdavome
neteisingus sprendimus, tuo pasinaudoję varžovai baudė mus greitomis atakomis. Šio savaitgalio
rezultatai mūsų komandos netenkina. Tačiau kovingumas ir gera atmosfera leidžia tikėti, kad

pataisius klaidas puolime, gerinant susikalbėjimą gynyboje, galime pasiekti pergalių. Dar kartą
noriu padėkoti sirgaliams, kurie vėl mus užvedė reikiamu momentu ir to pasekoje atsitiesėme
varžybose su “Šilute” ir rungtynių gale turėjome šansą kovoti dėl pergalės.”

Naudingiausi šio savaitgalio žaidėjai Karolis Lukošiūnas vidutiniškai rinkęs po 19,5 naudingumo
balų Marius Pociukonis rinko po 19 naudingumo balų.