Molėtuose prasidėjo vasaros krepšinio stovykla vaikams

Pirmadienį, 2017 m. birželio 19 d. startavo Molėtų rajono savivaldybės, Molėtų rajono kūno kultūros ir sporto centro ir Molėtų „Ežerūno“ organizuojama krepšinio stovykla vaikams. „Pasibaigus mokslo metams vaikams sumažėja veiklos. Nusprendėme, kad krepšinio stovykla ne tik užimtų rajono vaikus, bet ir populiarintų krepšinį“ – sakė Molėtų „Ežerūno“ prezidentas Eimantas Narušis.

Stovykloje penkias dienas pluš 24 vaikai ir jaunuoliai, o treniruotes ves Molėtų „Ežerūno“ komandos žaidėjas Marius Pociukonis. Stovyklos pradžioje dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes atsižvelgiant į jų amžių ir įgūdžius. Pasak M. Pociukonio, stovyklos metu jaunieji sportininkai ugdys individualius įgūdžius, susipažins su komandinio žaidimo paslaptimis bei gerins savo ištvermę.

Paskelbus registraciją į stovyklą, dalyvių skaičius užsipildė per dvi dienas. „Tikrai nesitikėjome tokio susidomėjimo. Džiaugiamės, kad Molėtuose vaikų ir jaunimo tarpe krepšinis yra populiari sporto šaka ir tikimės, kad šios treniruotės paskatins jaunuosius molėtiškius nuo rudens gausiau prisijungti į sporto centro organizuojamas treniruotes“ – kalbėjo E. Narušis.