Molėtų „Ežerūno“ gretose rungtyniaus jaunimo rinktinės narys K. Lukošiūnas, komandoje lieka K. Kirlys

Molėtų „Ežerūno“ komanda tęsia komplektacijos darbus ir pasiekė susitarimą su Lietuvos jaunimo rinktinės nariu Karoliu Lukošiūnu. K. Lukošiūnas 2016/17 m. sezone rungtyniavo RKL (Regioninės krepšinio lygos) Vilniaus VKC komandoje ir vidutiniškai per 28 minutes pelnydavo po 14.3 taško (dvitaškiai – 47%, tritaškiai – 42%) ir atkovodavo po 2.6 kamuolio. Šią vasarą naujasis „Ežerūno“ žaidėjas atstovavo Lietuvos jaunimo (iki 20 m.) rinktinei Graikijoje vykusiame Europos čempionate, su kuria užėmė 6 vietą. Vilkėdamas Lietuvos jaunimo rinktinės marškinėlius Karolis per 20 minučių pelnydavo po 6.3 taško.

„Džiaugiamės, kad Karolis prisijungė prie mūsų komandos. Jis pasižymi taiklumu, todėl išplės varžovų gynybą. Turėdami komandoje jį, L. Kirlį ir J. Zaką būsime pavojingi prie tritaškio linijos, o tai atriš rankas kitiems mūsų žaidėjams.  Taip pat Karolis pasižymi kovingumu, niekada nenuleidžia rankų“ – apie komandos naujoką kalbėjo Molėtų „Ežerūno“ vyr. treneris Gintautas Vileita.

Taip pat komandoje lieka ir jaunasis Kristijonas Kirlys, kuris greičiausiai turės dvigubą licenciją (RKL ir NKL) ir bus skolinamas Ukmergės „Olimpo“ komandai. „Matome, kad Kristijonas vasarą laiko veltui neleido ir tikime jo progresu. Jis bus labai svarbus žaidėjas treniruočių procese, o žaidybinės patirties semsis Regioninėje krepšinio lygoje“ – K. Kirlio perspektyvas kitam sezonui nušvietė komandos sporto direktorius Žygimantas Šeštokas.

Molėtų „Ežerūnas“ į pirmąją treniruotę rinksis rugpjūčio 28 d.