Molėtų „Ežerūnas“ turi naują prezidentą

Praėjusią savaitę buvo išrinktas naujasis Molėtų „Ežerūno“ komandos prezidentas, ilgametis komandos žaidėjas Eimantas Narušis. E. Narušis šiame poste pakeis Ruslaną Kozlovskį, užėmusį šias pareigas nuo 2015-11-30. E. Narušis „Ežerūno“ gretose, su pertraukomis, rungtyniavo, nuo pat komandos įkūrimo.

Narušis įvardino trumpalaikius ir ilgalaikius komandos tikslus: „Minimali užduotis kitam sezonui – atkrintamosios varžybos, o žvelgiant į tolimesnę ateitį norime suburti Molėtų krašto verslininkus į vieną kumštį, kadangi tik su stabiliais finansais galime tikėtis progreso komandos rezultatuose“.

R.Kozlovskis nuo komandos gyvenimo nenutols, toliau savo energija ir entuziazmu prisidės prie krepšinio puoselėjimo Molėtuose, bus atsakingas už „Ežerūno“ socialines akcijas ir varžybų organizavimą. R.Kozlovskio dėka, komandos veikloje savanorystės pagrindais nuo pernai metų rugpjūčio dalyvauja vykdantysis direktorius Kipras Baleišis ir sporto direktorius Žygimantas Šeštokas, kurie ir toliau tęs darbus komandoje. Nuo šių metų gegužės mėnesio prie komandos savanorių būrio prisijungė prisijungė Rokas Niparavičius, kuris užims rinkodaros vadovo pareigas.

Kaip žinia, prie komandos vyriausiojo trenerio vairo kitą sezoną pradės Gintautas Vileita, o su komanda sutartį turi ir jaunasis Jonas Zakas, sezoną pabaigęs kitoje Aukštaitijos komandoje – Utenos „Juventus“.

Comments
  • Karys

    Stiprėja Ežerūno administracija,šaunu