Molėtų “Ežerūnas“ J.Zaką skolina Utenos “Juventus“ klubui

Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) reguliariajam sezonui artėjant į pabaigą, Utenos „Juventus“ klubas pasinaudojo taisyklių išimtimi ir papildė savo sudėtį.

Penktąją vietą LKL pirmenybėse užimanti komanda iš Molėtų „Ežerūno“ ekipos pasiskolino 19 metų 192 cm ūgio gynėją Joną Zaką.

Nors žaidėjų registracija LKL pirmenybėse jau baigėsi, taisyklės leidžia registruoti jaunuolius iki 20 metų amžiaus. Būtent šia taisykle ir pasinaudojo „Juventus“ klubas.

J.Zakas šį sezoną rungtyniavo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse ir per vidutiniškai 23 ant parketo praleistas minutes pelnė po 7,5 taško (42,7 proc. dvitaškių, 31,7 proc. tritaškių, 73,9 proc. baudų), atkovojo po 2,8 ir perėmė po 1 kamuolį, atliko po 1,2 rezultatyvaus perdavimo bei rinko po 5,9 naudingumo balų.

„Juventus“ klubui atsisveikinus su Spenceriu Parkeriu, būtent J.Zakas buvo pasikviestas į pagalbą, nes jaunieji uteniškiai Ugnius Nikitinas ir Mindaugas Kietis dėl mokslų ne visada galėdavo padėti treniruočių metu. Tad J.Zakas tapo dešimtuoju krepšininku, pagerinusiu treniruočių proceso kokybę.

18-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais vilkėsiantis J.Zakas LKL pirmenybėse registruotas bus jau artimiausioje dvikovoje, kuri šeštadienį 16.00 val. vyks Prienuose su vietos „Vytauto“ ekipa.

Info: utenosjuventus.lt