Molėtų „Ežerūnas“ pratęsė sutartis su dviem krepšininkais ir pasipildė vienu naujoku

Molėtų „Ežerūnas“, pradėjęs 2017/18 m. krepšinio sezono komplektacijos darbus nuo susitarimo su vyr. treneriu Gintautu Vileita, pasiekė susitarimus dėl sutarčių pratęsimo su dviem krepšininkais rungtyniavusiais komandoje 2016/17 m. krepšinio sezone. Šiemet su Molėtų komandos marškinėliais vėl rungtyniaus gynėjai Laurynas Kirlys ir Ignas Repčys.
L. Kirlys praėjusiame sezone buvo vienas komandos lyderių ir per beveik 22 minutes pelnydavo po 12 taškų, o tritaškius mesdavo net 45% taiklumu. I. Repčys prie komandos prisijungė jau sezono eigoje ir per 13 minučių pelnydavo po 5 taškus.
Pirmuoju Molėtų „Ežerūno“ komandos naujoku tapo 23 metų 205 cm ūgio puolėjas Ignas Lukošius, pernai rungtyniavęs RKL (Regioninės krepšinio lygos) Trakų „TonyResort“ komandoje. RKL I. Lukošius per 19 minučių pelnydavo po 8.5 taško, atkovodavo po 6.1 kamuolio, blokuodavo po 3.3 metimo ir rinkdavo po 15.1 naudingo balo. Su juo pasirašyta sutartis pagal formule 1+1.
“Su komandos vadovybe kalbėjome, kad turime išlaikyti pernai metų komandos branduolį šiam sezonui. Džiaugiuosi, kad komandoje liks Laurynas ir I. Repčys, kurie šiemet jau nebus naujokai ir jausis daug užtikrinčiau” – kalbėjo komandos vyr. treneris Gintautas Vileita.
“Ignas Lukošius mūsų komandos buvo stebimas dar nuo pernai metų. Ignas pasižymi atletiškumu, gerai kovoja dėl atšokusių kamuolių, blokuoja metimus. Tikimės, kad puolėjas puikiai įsilies į kolektyvą ir padės kovoti dėl pergalių” – apie komandos naujoką kalbėjo komandos sporto direktorius Žygimantas Šeštokas.
Molėtų „Ežerūnas“ į pirmą treniruotę rinksis rugpjūčio 28 d.

Comments
  • Karys

    Laukiame su nekantramu sezono pradžios