Molėtų “Ežerūnas“ nugalėjo Mažeikius

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) rungtyniaujantys „Mažeikiai“ (10/18) antrąjį etapą pradėjo nesėkme. Žemaičiai išvykoje nusileido Molėtų „Ežerūno“ (7/22) ekipai rezultatu 86:79 (20:29, 20:16, 19:21, 20:20).

Pirmuosius taškus šeimininkams pelnė Jonas Zakas, o mažeikiškiams Rytis Biliartas (2:3). Iki pirmojo ketvirčio vidurio „Ežerūnas“ sugebėjo susikrauti aštuonių taškų pranašumą (7:15). Likus vienai minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė šešių taškų skirtumas (18:24), o rezultatyvesnę atkarpą sužaidę molėtiškiai ketvirtį užbaigė pirmaudami devyniais taškais (20:29).

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo atkarpa 2:8 ir padidino turėtą pranašumą iki penkiolikos (22:37). Per likusį ketvirčio laiką mažeikiškiai tritaškiais sumažino deficitą iki penkių (40:45).

Po ilgosios pertraukos dar du „Mažeikių“ tritaškiai priartino svečius iki trijų taškų skirtumo (46:49), bet „Ežerūnas“ vėl atitrūko ir pranašumą padidino iki vienuolikos (48:59). Trečiasis kėlinys baigėsi šeimininkams pirmaujant septyniais taškais (59:66).

Paskutiniajame ketvirtyje po sėkmingesnės „Mažeikių“ atkarpos skirtumas tarp komandų tapo minimalus (75:76), tačiau šeimininkai rungtynių pabaigą sužaidė rezultatyviau ir triumfavo rezultatu 79:86.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 18, Dovydas Giedraitis 16, Laurynas Kirlys 15, Raimundas Ambrulaitis 14, Pranas Skurdauskas 13, Marius Pociukonis 10.

Info:  kkmazeikiai.lt