Ištęsėti „Ežerūno“ pažadai, dvigubi dubliai ir rekordai

Po nesėkmingo pasirodymo praeitą savaitę prieš Klaipėdos ir Šilutės klubus,  rūbinėje tvyrojo revanšo nuotaikos. Neparodę savo tikrojo veido aną savaitę, Ežerūnas buvo kur kas panašesni į save šį,  rekordais pažymėtą, savaitgalį.  Žaisdami prieš Palangos ir Joniškio komandas pasiekėme dvi pergalės. Palangoje Ežerūnas pasiekė šio sezono lygos pelnytų taškų rekordą, į varžovų krepšį įmesdami 115 taškų. Varžovai pelnė 73 taškus, taigi pergalė 42 taškų skirtumu buvo dar vienas savaitgalio rekordas. Puikiai šiame mače sužaidė Ignas Lukošius – 19 tšk., 15 atk. kam. Jam puikiai talkino Karolis Lukošiūnas 19 tšk., Remigijus Sugintas 18 tšk. Geras varžybas sužaidė ir Arnas Adomavičius, pasiekęs savo asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą (11). Beje, Arno ir Igno dueto sukurtą epizodą, tikėtina, išvysime ir savaitės epizodų 10-tuke (https://youtu.be/Fe0hfQLysXE?t=1199).

Kova prieš „Delikatesą“ buvo įtemptesnė. Beveik visas varžybas turėję pranašumą, Ežerūnas svečius į priekį trumpam užleido tik trečiajame kėlinyje. Bet pakankamai greitai mobilizavęsi molėtiškiai kėlinį pabaigė vėl būdami priekyje ir nuo tada pirmaujanti komanda nesikeitė. Pergalė pasiekta 88:76. Arnas Adomavičius svariai prisidėjo prie pergalės ir šiose varžybose vėl laužė savo asmeninius rekordus atkovojęs 15 kamuolių ir surinkęs 33 naudingumo balus. Naudingai sužaidė ir Ignas Lukošius 18 naud. bal. (8 tšk., 9 atk. kam.) Remigijus Sugintas 17 naud. bal. (11 tšk., 6 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 16 naud. bal. (17 tšk., 7 rez.perd.)

Kitą savaitę Ežerūno laukia vienintelė dvikova Kaune prieš pastaruoju metu gerą formą demonstruojančią Kauno KTU ekipą. O Jūsų,  pasiilgusių krepšinio, lauksime vasario 22 dieną dvikovoje prieš čempionus Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandą.