Neįtikėtinas Igno Lukošiaus savaitgalis ir „Ežerūno“ kova su NKL turnyrinės lentelės lyderiais.

IX Mezon-NKL savaitgalis Molėtų „Ežerūnas“ komandai žadėjo būti nelengvas. Penktadienį laukė akistata
su NKL lyderiais Šakių „Vytis“ krepšininkais, o šeštadienį dvikova Klaipėdoje prieš praeitų metų
vicečempionus, 2-4 vieta šiame sezone besidalijančia „Neptūnas -Akvaservis“ komanda. Juolab, kad
Molėtų ekipai negalėjo padėti su Lietuvos kariuomenės krepšinio rinktine į turnyrą Belgijoje išvykęs
komandos kapitonas Raimundas Ambrulaitis, o penktadienį traumą patyrė ir šeštadienį į Klaipėdą su
komanda neišvyko ir kitas komandos simbolis Eimantas Narušis.

Po sunkaus ir vangaus praeito savaitgalio, šią savaitė Molėtų „Ežerūnas“ komanda buvo nusiteikusi kur
kas agresyviau. Penktadienio dvikovoje su „Vyčiu“ nuo pirmųjų minučių Molėtų komanda nenusileido
varžovams ir pirmas ketvirtis pasibaigė 17-20. Tiesa antrajame kėlinyje „Vytis“ kiek labiau pabėgo į
priekį. Likus porai minučių iki kėlinio pabaigos molėtiškiai surengė sėkmingą spurtą ir priartėjo iki 4
taškų. Deja, „Vytis“ žaibiškai pasinaudojo keliomis „Ežerūno“ klaidomis ir kėlinio pabaigoje nutolo.
Pirmoji varžybų pusė baigėsi rezultatui esant 37-47. Trečiasis kėlinys priklausė Šakių krepšininkams, jie
sėkmingai atakavo iš tritaškio linijos ir toliau didino savo pranašumą. Kėlinys pasibaigė 53:70. Jau ne
pirmą kartą šį sezoną kovingą charakterį demonstruojantys ežerūniečiai, susitelkė į vieną kumštį, ir savo
žiūrovų pagalba kilo i šturmą. Nors skirtumą ir pavyko ženkliai sumažinti, „Vytis“ vėl buvo taiklus iš toli
taip neleisdamas Molėtams iki galo prie jų priartėti. Paskutinį ketvirtį „Ežerūnas“ laimėjo 31-21, tačiau to
nepakako ir rungtynės pasibaigė 84:91. Puikus Šakių pataikėymas, 17 tritaškių iš 32 bandymų, neleido
„Ežerūnui“ perlaužti varžybų eigos, bet kovingumas ir kova iki galo suteikė vilties ateities dvikovose.
Rezultatyviausi „Ežerūno“ krepšininkai: Karolis Lukošiūnas 20 tšk., Ignas Lukošius 16 tšk., Marius
Pociukonis 13 tšk., o Eimantas Narušis pridėjo 11 tšk.

Šeštadienį „Ežerūnas“ į aikštę žengė nusiteikęs iškovoti pergalę. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi 32:45
Molėtų naudai. Antroji rungtynių dalis išsilygino ir trečiąjį ketvirtį „Ežerūnas“ skirtumą padidino tik 2
taškais- 55:70. Paskutinis kėlinukas prasidėjo didelėmis „Neptūno“ pastangomis skirtumą sumažinti.
Nors jų agresyvus ir sėkmingas žaidimas davė vaisių tačiau pergalė šventė „Ežerūno“ krepšininkai.
Rezultatu 84:91 įveikę Klaipėdos krepšininkus, „Ežerūnas“ iškovojo 7 pergalę. Šiose varžybose
nesustabdomas buvo Ignas Lukošius, kuris ne tik pelnė 29 tšk., bet ir atkovojo 16 a.k. ir atliko net 7 bl.,
jam visokeriopai puikiai talkino Karolis Lukošiūnas pridėjęs 12 tšk., 12 a.k. ir 9 r.p., Laurynas Kirlys pelnė
11 tšk., o po 10 taškų surinko net keli žaidėjai: Arnas Adomavičius, Marius Pociukonis ir Jonas Zakas.

Molėtų „Ežerūno“ treneris Gintautas Vileita:
„Smagi savaitė. Antradienį turėjome draugišką dvikovą prieš Utenos „Juventus“ krepšininkus, kurios
metu išbandėme naują gynybą. Ji mums padėjo dvikovoje su Šakiais, dar labiau pasiteisino Klaipėdoje.
Džiaugiuosi puikiu Igno Lukošiaus ir Karolio Lukošiūno žaidimu. Šie vyrukai tik šį sezoną debiutuoja NKL
čempionate ir jau demonstruoja solidų žaidimą. Žinoma, prie komandos pergalės ir gero pasirodymo
prieš „Vytį“ prisidėjo ir mažiau iki šiol žaidę atsarginiai žaidėjai. Vytai atidavė visas jėgas ir pelnytai
iškovojo pergalę Klaipėdoje prieš puikią „Neptūnas-Akvaservis“ komandą.“

Išskirtinį savaitgalį sužaidęs Ignas Lukošius vidutiniškai rinko net po 36,5 n.b.. Puikiai rungtyniavo ir
komandos lyderis Karolis Lukošiūnas abi rungtynes rinkęs po 23 n.b.

Šį sezoną Molėtų „Ežerūnas“ jau laimėjo prieš abi praeitų metų finalininkes, įrodydamas, jog šį sezoną
neįveikiamų komandų jam nėra. Kiekvienas sirgalius ateidamas į rungtynes ir palaikydamas savo
komandą prisideda prie kovos aikštelėje, suteikia dar didesnę motyvaciją žaidėjams. Todėl klubas ir
toliau prašo dar gausiau palaikyti savo miesto komandą. Kitą savaitgalį ateik palaikyti Molėtų „Ežerūno“,
kuris penktadienį, Gruodžio 8 dieną, namuose priims Kauno KTU komandą. Varžybų pradžia 18:00.
Šeštadienį komandos laukia išvyką į Joniškį, kur sieksime revanšuotis „Delikateso“ ekipai. Kartu mes