„Ežerūnas“ užtikrintai susitvarkė su „Palanga“

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė Molėtų „Ežerūno“ (9-25) komanda, kuri penktadienį savo aikštėje 82:65 (28:15, 28:19, 18:18, 8:13) nugalėjo „Palangos“ (16-18) klubo krepšininkus.

Aikštės šeimininkai iniciatyvą į savo rankas paėmė pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 13 taškų skirtumu – 28:15.

Antrajame ketvirtyje nesustoję molėtiškiai savo persvarą prieš ilgąją pertrauką padidino iki triuškinamos – 56:34.

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštėje nekito, „Ežerūnas“ užtikrintai kontroliavo susitikimo eigą bei įsirašė pergalę.

„Ežerūnas“ iš dvitaškio zonos pataikė 62 procentus visų savo metimų (23 iš 37), o svečiai – 46 proc. (22 iš 48).

„Ežerūnas“: Laurynas Kirlys 17, Raimundas Ambrulaitis 13, Eimantas Narušis 13, Dovydas Giedraitis 11 (8 rez. perd.), Marius Pociukonis 10.