„Ežerūnas“ pratęsė pergalių seriją

Su X-uoju Mezon NKL savaitgaliu reguliarusis sezonas persirito į antrą pusę. Molėtų „Ežerūnas“
po puikios pergalės praeitą savaitę prieš Klaipėdos „Neptūną-Akvaservį“, šį savaitgalį iškovojo
dar dvi svarbias pergales: namų arenoje po pratęsimo 95:94 įvekė Kauno KTU ekipą, o savaitgalį
Joniškyje 74:79 šventė pergalę prieš „Deliaktesą“. Įpusėjus reguliariajam sezonui Molėtų
„Ežerūnas“ yra iškovojęs 9 pergales ir patyręs 11 pralaimėjimų – turnyrinėje lentelėje iš 14
komandų užima 9 vietą, bet nuo 6 vietos komandą skiria tik 1 pergalė.

Penktadienį, nuo rungtynių pradžios, atrodė, kad Molėtų „Ežerūnas“ lengvai iškovos pergalę
prieš lygos autsaiderius Kauno KTU krepšininkus. Po dviejų kėlinių turėtas 15 taškų pranašumas
(49:34) ėmė tirpti prasidėjus III ketvirčiui. Kėlinio pabaigoje pranašumas sumažėjo iki 3 taškų
(62:59). Po KTU spurto „Ežerūnui“ sunkiai sekėsi sugrįžti į rungtynes ir turėta trapi persvara iki
ketvirto kėlinio galo visai išnyko (82:82). Pratęsime molėtiškiai sunkiai stabdė KTU ekipos
lyderius, tačiau puolime patys sėkmingai baigdami atakas laikėsi greta varžovų. Viskas sprendėsi
paskutinėse varžybų sekundėse, kai „Ežerūnui“ atsilikinėjant 2 taškais, tritaškį smeigė Laurynas
Kirlys, palikdamas 12 sekundžių paskutinei KTU atakai. Pagirtinai apsigynę nuo paskutinio
varžovų išpuolio, Molėtai šventė pergalę 95:94. Reikiamu momentu komandą į pergalę tempęs
Laurynas Kirlys pelnė 18 taškų. Prie jo daugiausiai prisidėjo Ignas Lukošius 16 tšk., Karolis
Lukošiūnas 14 tšk., Raimundas Ambrulaitis pridėjo 13 tšk.

Šeštadienį Joniškyje atkakli kovo virė nuo pirmųjų minučių. Sužaidus pirmą varžybų pusę
komandos į rubines išsiskirstė rezultatui esant 35:33 „Delikateso“ naudai. Trečiajam kėlinyje
vaizdas nesikeitė, vyko inirtinga ir kieta kova: komandos keitėsi netaikliais metimai ir prieš
lemiamą ketvirtį ruzultatas buvo lygus 42:42. Paskutiniajame ketvirtyje vaizdas aikštėje pakito-
komandoms atsirišo krepšiai ir vienas sėkmingas atakas sekė kitos. Kėlinio taškų lenktynėse
geriau jautėsi „Ežerūno“ krepšininkai ir likus žaisti mažiau nei 1 minutę, po taiklaus Mariaus
Pociukonio baudos metimo, turėjo apčiuopiamą 7 taškų pranašumą. Paskutinės rungtynių
minutės, nors ir turėjo likti formalumu, buvo gana įtemptos. Skirtumas buvo sumažėjęs iki 3
taškų, „Ežerūno“ krepšininkai panikos nekėlė ir pergalės iš savo rankų nepaleido – rungtynės
baigėsi 74:79 „Ežerūno“ naudai. Rezultatyviausi Molėtų gretose buvo Karolis Lukošiūnas 24
tšk., Jonas Zakas 19 tšk..

Naudingiausi šio savatigalio žaidėjai: praeitos savaitės Mezon NKL turo MVP pripažintas Ignas
Lukošius vid. 26,5 n.b. (13 tšk., 9,5 a.k., 2,5 r.p. 4 bl.) ir Karolis Lukošiūnas rinkęs po 18,5 n.b.
(19 tšk., 4 a.k., 2,5 r.p.). Šį savaitgalį Karolis Lukošiūnas varžovus bombardavo tritaškiais
metimais: iš 20 metimų tikslą pasiekė 10 (50 proc.). O Ignas Lukošius ir šią savaitę yra rimtas
pretendentas tapti turo MVP.

Molėtų “Ežerūno” trenerio Gintauto Vileitos mintys po pergalingo savaitgalio:
“Visą laiką smagu laimėti abi savaitgalio varžybas. Kiekvienas savaitgalis yra vis kitoks.
Džiaugiuosi, kad abiejose varžybose komanda atleikė varžovų spaudimą ir sugebėjo laimėti. Iki
šiol visas atkaklias važybas pralaimėdavome. Smagu, kad grįžus Raimundui Ambrulaičiui ir
Eimantui Narušiui, padidėjo mūsų rotacija. Per laisvą dieną pasidžiaugsime pergalėmis, o nuo
pirmadienio pradedame ruoštis kitam. Tikimės gausiai susirenkančių žiūrovų ir didelio jų
palaikymo namuose, varžybose prieš Kauno “Žalgiris-2” komandą”.