Draugiškų rungtynių maratonas pradėtas pralaimėjimu ir pergale

Naujajam NKL sezonui besirengiantys Molėtų „Ežerūno“ krepšininkai praeitą savaitę sužaidė pirmąsias rungtynes Trakuose su vietos „TonyResort“ , o sekmadienį keliavo į Druskininkus, kur išmėgino jėgas su Sankt Peterburgo „Zenit“ dubleriais.

Ketvirtadienį Trakuose varžovams buvo nusileista 64:74. Geriausiai iš mūsiškių atrodė Jonas Zakas (13 tšk., 8 atk. k., 4 rez. perd.), Raimundas Ambrulaitis (12 tšk., 8 atk. k., 5 rez. perd.) ir Karolis Lukošiūnas (12 tšk.). Pagrindinė pralaimėjimo priežastis – prastas pataikymas, „Ežerūnas“ pataikė tik 36% dvitaškių ir 14% tritaškių, kai tuo tarpų Trakų „TonyResort“ dvitaškius metė 51% taiklumu, o tritaškius – 28%. Komandos vyriausias treneris Gintautas Vileita po pralaimėjimo sakė: „Buvo ir gerų, ir blogų atkarpų. Tam draugiškos varžybos ir skirtos, kad pamatytume savo silpnąsias vietas. Svarbiausia, kad vyrai kovojo, nenuleido rankų ir stengėsi.“ Paklaustas apie prastą taiklumą, G. Vileita to nesureikšmino: „Normalu, kad po fizinio rengimo treniruočių dar nepataikome taip, kaip galime ar darome kvailų klaidų. Su laiku broko žaidime mažės, tačiau iki čempionato pradžios dar turime atlikti daug namų darbų“.

Sekmadienio rungtynėse vaizdas jau buvo kitoks. Be traumuotų Lauryno Kirlio ir Tautvydo Paliukėno rungtyniavę „Ežerūno“ krepšininkai nuo pat rungtynių pradžios turėjo iniciatyvą savo rankose ir iškovojo pergalę 73:60. Daugiausia taškų Molėtų ekipai pelnė Jonas Zakas (21 tšk.), Karolis Lukošiūnas (12 tšk.) ir Marius Pociukonis (10 tšk.). „Šiandien vaizdas aikštelėje buvo daug geresnis. Vyrai po truputį pradeda suprasti vienas kitą, nors taisytinų vietų dar nemažai“ – po rungtynių sakė komandos vyr. treneris Gintautas Vileita.

Iki NKL sezono pradžios „Ežerūnas“ planuoja sužaisti dar trejas rungtynes. NKL sezoną Molėtų krepšininkai pradės spalio 6 d. Šakiuose su vietos „Vyčio“ komanda.