Apmaudžiausia sezono nesėkmė ir tragiškas kėlinys Šilutėje

Baigėsi XI Mezon NKL savaitė. Molėtų „Ežerūnas“ turėjo puikia progą įsitaisyti geresnėje
turnyrinės lentelės pozicijoje. Deja, penktadienį pergalė prieš Kauno „Žalgiris-2“ išslydo
paskutinėmis varžybų sekundėmis, o šeštadienio mače prieš „Šilutę“ vienas prastas kėlinys
nulėmė varžybų baigtį.

Penktadienį namų arenoje žaidę Molėtų „Ežerūno“ krepšininkai solidžiai pradėjo rungtynes.
Sėkmingai gindamiesi ir radę gan paprastų būdų užpulti, molėtiškiai pirmojoje rungtynių pusėje
šovė į priekį ir po II kėlinių pirmavo 39:31. Antroji rungtynių pusė itin nesėkmingai klostėsi
puolime: kibi „Žalgirio-2“ gynyba išprovokavo keletą klaidų ir kauniečiai, pelnydami lengus
taškus, ėmė artėti, trečiasis kėlinys pasibaigė 52:50. Ketvirajame kėlinyje vyko apyligė kova,
nors „Ežerūnas“ ir kontroliavo padėtį, apčiuopiamesnės persvaros įgyti nepavyko. Iki varžybų
pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei minutę, Laurynas Kirlys smeigė tritaškį ir išvedė Molėtus į
priekį rezultatu 66:62. Deja, po šio taiklaus metimo „Ežerūnas“ daugiau taškų nebepelnė, o nuo
„Žalgirio-2“ gynėjų reidų po krepšiu apsiginti nepavyko. Rungtynės baigėsi 66:71.
Rezultatyviausiai molėtiškių gretose žaidė Karolis Lukošiūnas, pelnęs 16 tšk., Raimundas
Ambrulaitis pridėjo 13 tšk., o Jonas Zakas ir Ignas Lukošius sumetė po 11 tšk.

Antra savaitgalio rungtynių diena nusikėlė į Šilutę. Pirmajame kėlinyje rungtynės vyko lygiai ir
atrodė, jog komandos taip žygiuos iki pat jų pabaigos. Tačiau antrajame kėlinyje vaizdas
kardinaliai pasikeitė. „Ežerūno“ klaidos leido Šilutei pelnyti lengvus taškus greitose atakose,
sėkmingai pasijungė tolimoji Šilutės artilerija ir kėlinys pasibaigė akivaizdžia Šilutės persvara
49:28. Trečiajame kėlinyje „Ežerūnas“ bandė pakeisti runtynių baigtį ir nors kėlinį laimėjo
21:25, ketvirtajame ketvirtyje kiek geresnė buvo priešininkų komanda. Rungtynės baigėsi 91:71.
Rezultatyviausi Karolis Lukošiūnas 21, Ignas Lukošius 16 (18 atk. kam.), Laurynas Kirlys 14,
Raimundas Ambrulaitis 8 (11 atk. kam.).

Naudingiausi šį savaitgalį buvo abu „Ežerūno“ aukštaūgiai: Ignas Lukošius rinko po 29 n.b.
(13,5 tšk., 14,5 at.k., 3,5 r.p., 4 bl.), Raimundas Ambrulaitis rinko 20,5 n.b. (10,5 tšk., 8,5 at.k ,
2,5 r.p.)

Molėtų “Ežerūno” trenerio Gintauto Vileitos mintys:

“Po skaudaus pralaimėjimo namie prieš “Žalgirį-2” bus galima daug ko pasimokyti. Rotacijoje
labai trūko Arno Adomavičiaus. Klaidos pasipila, kai žaidėjai nuvargsta ir praranda

koncentraciją. Sunku buvo išlaikyti šviežius žaidėjus, o tuo pasinaudojo priešininkų komandos ir
mus nubaudė. Po šventinio savaitgalio laukia labai svarbios abejos varžybos. Pasimokysim iš